• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
Oferta
specjalna.

Jednostki Administracji Publicznej

Konfiguracja elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Instalacja i konfiguracja usług na ePUAP.

Zarządzanie usługami na ePUAP.

Bądź ON-LINE dla swoich Interesantów

Szablony stron www Szczecin

Aktualizacja strony internetowej

Jak dokonać aktualizacji swojej strony www?

Jeśli posiadasz już stronę internetową a informacje na niej zawarte są nieaktualne wykonamy dowolną aktualizacje niezależnie, gdzie dana strona się znajduje oraz kto i jak ją wykonał.

Aktualizacji dokonamy w trzech prostych krokach:

  1. Skontaktuj się z nami - konsultacja jest za darmo. Rzeczowo porozmawiamy o Twojej stronie i pracy jaką możemy dla Ciebie wykonać
  2. Zleć prace - określ co mamy wykonać. Prześlij nam materiały przeznaczone do zamieszczenia na stronie. Mogą to być zdjęcia, odręczne szkice, ulotki reklamowe lub inne dokumenty, które przełożymy na postać strony internetowej
  3. My spracujemy a Ty odpoczywasz - aktualizacji dokonujemy w najkrótszym możliwym czasie w zależności od nakładu pracy i skomplikowania. Możliwe, że prace będziemy mogli wykonać od ręki a z reguły jeszcze tego samego dnia!

Po zakończeniu prac dokonasz odbioru i zapłaty

Ile kosztuje aktualizacja?

Koszt aktualizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości pracy jaką nam zlecisz. Ceny zaczynają się od 50 złotych netto i za każdym razem ustalane są przed rozpoczęciem prac.

Opieka nad stroną - abonament

Jeśli chcesz aby ktoś czuwał nad Twoją stroną zamów stały abonament na obsługę Twojej strony!

Zapłacisz raz na miesiąc a my będziemy zajmować się Twoją stroną zawsze kiedy zgłosisz konieczność jej aktualizacji. Ceny abonamentów zaczynają się już od 100 złotych netto za miesiąc!